Національний бізнес-рейтинг в Україні продовжує нагороджувати лідерів економіки

Поділитись:

Національний бізнес-рейтинг в Україні продовжує нагороджувати лідерів економіки, які були виявлені в ході проведеного загальнодержавного рейтингування економічних показників підприємств, що працюють на території України, за результатами 2015 звітного року. Так, середуспішнихпідприємств, якіотримализвання «ЛІДЕРГАЛУЗІ 2015», виявилосяТзОВ«Азотер Україна»(м. Луцьк).

На основі науково обгрунтованої статистичної методології зваженого ранжування ТзОВ «Азотер Україна» , згідно з результатами дослідження, увійшло в тридцятку лідерів за показником «Критичний коефіцієнт ліквідності», зайнявши 23-є місце в ТОП-100 по Україні та 39-е місце в ТОП-100 по Україні за показником «Сальдо дебіторської-кредиторської заборгованості».

ТзОВ «Азотер Україна» заснована на початку 2012 року. Основною сферою нашої діяльності є просування продукції фірми «Азотер» С.Р.О.  , Словаччина, надання консультацій щодо різних аспектів технологій вирощування с/г культур на основі використання біопрепаратів серії «Азотер». Дотримання взятих на себе зобов’язань на підставі укладених договорів, якісний асортимент продукції та ефективність логістики дозволяють нам щороку збільшувати кількість партнерів в Україні.

Наша місія – бути надійним партнером для сільськогосподарських виробників України та сприяти розвитку сільського господарства, пропонуючи найкращі технології вирощування зернових, технічних, овочевих та кормових культур. Поєднуючи нові технології живлення с/г культур та міжнародний досвід агропідприємств ми впроваджуємо у виробництво ефективні технологічні рішення, які дають смогу максимально підвищити продуктивність с/г культур та знизити собівартість отриманої якісної, біологічно чистої продукції.

Союз Національних бізнес-рейтингів вітає В. Ф. Матрунчика і колектив ТзОВ «Азотер Україна» із заслуженими званнями та нагородами. Бажаємо натхнення, нових звершень і нагород!

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: