Як виростити гарний врожай з біодобривом Азотер

Поділитись:

Для отримання гарного, якісного та екологічно чистого врожаю рослинам необхідно дати достатнє живлення та захист від хвороб та шкідників. Біодобрива «Азотер Ф®»  допомагають господарю це зробити якнайкраще.

Щоб підживити рослини біодобривом «Азотер Ф®» достатньо дотримуватися кількох простих рекомендацій.

  1. Наші добрива вносяться оприскувачем на поверхню ґрунту з розрахунку 1л на 10 соток посівної площі.  Перед застосуванням його необхідно ретельно перемішати з водою у співвідношенні 1:10.

Важливо!! Перед внесенням добрива на поверхню ґрунту потрібно добавити в розчин води та «Азотеру®» Біофунгіцид,  що знаходиться в окремому пакетику під етикеткою.

  1. Наступна операція після обробки ґрунту – заробка. Вона необхідна для того, щоб мікроорганізми, які живуть в наших біодобривах не загинули від сонячного проміння (ультрафіолету). Це можна зробити дисковими боронами, плугом чи іншими механічними засобами перед посівом (посадкою), або разом з ним. Бажана глибина заробки – глибина посіву.
  2. Робимо посадку чи посів по оброблених площах. Біодобрива «Азотер Ф®» потрібно використовувати під всі види с\г культур.
    1 літр о біодобрива «Азотер Ф®»  дасть рослинам живлення, еквівалентне  50 кг мінеральних добрив  Нітроамофоска  16:16:16 та додатково фунгіцидний захист, що більш як вдвоє дешевше!!!
  3. Під час вегетації рослин спеціальні мікроорганізми (гриби, бактерії) забезпечують рослину поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм) та активно борються зі шкідливою мікрофлорою (фітофторою, фузаріозом, альтернаріозом, гнилями та багатьма іншими патогенами), що дозволяє зменшити витрати коштів та часу на захист рослин фунгіцидами (в більшості – досить отруйними речовинами, які впливають на якість врожаю та шкодять здоров’ю людини) та отримати екологічно чистий врожай.
  4. І ось нарешті найприємніше – збираємо гарний врожай (до 40% приросту порівняно з контрольними посадками) на овочах, особливо на картоплі, капусті, буряку, моркві та помідорах. На злакових культурах – приріст становить 10-25%.

Вирощений на біодобривах «Азотер®» врожай зберігається практично на 100%, бо мікроорганізми забезпечують  рослину органічним, а не хімічним азотом. А це суттєво зменшує вірогідність гниття при збереженні.

Досить мріяти про багатий врожай!

З біодобривами «Азотер» це реальність!

Біо-добрива «Азотер®» зареєстровані UKSUP (www.uksup.sk) в ЄС,  як препарат для органічного землеробства за №OZP/431/2015 від 23.02.2015р.

Якість «Азотер» перевірена  часом та багаторічним   досвідом

 в Україні та Європі!!! Переконайся у дієвості «Азотер» і ти!

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: