Стартував новий аграрний сезон. Саме час подбати про майбутню врожайність з біодобривами «Азотер»

Поділитись:

Сьогодні поговоримо про препарат «Azorhiz»,  який стане незамінним під час посівів бобових: сої, люцерни, гороху, квасолі та ін.

«AZORHIZ®» – це мікробіологічний препарат який застосовується на посівах бобових культур, оскільки містить симбіотичні мікроорганізми виду Rhizobium.  Він володіє подвійним ефектом: бактерії, що містяться в препараті забезпечують як асоціативну, так й симбіотичну фіксацію азоту. Саме тому спостерігається підвищення врожайності сої, люцерни, гороху і квасолі. Застосування препарату забезпечує рослини фітогормонами, а також достатньою кількістю азоту, фосфору та частково калію.

Препарат вносять перед посівом та відразу ж загортають у ґрунт, для того щоб мікроорганізми не піддавалися впливу сонячного світла впродовж тривалого часу.

Важливо! Препарат вносять на поверхню ґрунту за допомогою обприскувачів в нормі 10 л/гаПеред застосування його необхідно ретельно розвести з водою у співвідношенні 1: 10-50.

Препарат «AZORHIZ®» можна застосовувати разом з гербіцидами та іншими засобами окрім тих, які містять бактерицидні речовини.

Особливістю використання будь-якого біодобрива «Азотер» є його абсолютна безпечність, оскільки внесення препарату не вимагає проведення спеціальних заходів щодо захисту здоров’я і навколишнього середовища. Після закінчення роботи достатньо вимити руки з милом у теплій воді.

Вирощений на біодобривах «Азотер» врожай зберігається практично на 100%, бо мікроорганізми забезпечують  рослину органічним, а не хімічним азотом. А це суттєво зменшує вірогідність гниття при збереженні.

Досить мріяти про багатий врожай!

З біодобривами «Азотер» це реальність!

Біо-добрива «Азотер» зареєстровані UKSUP (www.uksup.sk) в ЄС,  як препарат для органічного землеробства за №OZP/431/2015 від 23.02.2015р.

Якість «Азотер» перевірена  часом та багаторічним   досвідом

 в Україні та Європі!!! Переконайся у дієвості «Азотер» і ти!

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: