Відгук про Азотер. Успішні результати у вирощуванні картоплі

Поділитись:
Нещодавно відвідали Фермерське господарство Шегедин, яке уже багато років вирощує картоплю, використовуючи наші біопрепарати Azoter. Власник господарства Володимир Шегедин зізнався, що спершу не дуже довіряв біопрепаратам, проте результат його приголомшив уже при першому використанні. І відтоді він став постійним нашим клієнтом.
 
Володимир Шегедин обирає наш біопрепарат, оскільки хоче отримати органічно чистий врожай без будь-якої хімії. Крім того, біопрепарат Azoter F працює не лише як органічне добриво, а ще й як біозахист для рослин.
 
Щоб перевірити результати дії нашого біопрепарату, ми відправились на картопляне поле. Фермер продемонстрував нам справді хороший врожай, підкопавши декілька кущів картоплі. Доволі непогані результати уже навіть з одного кущика, а кожна картоплина жовтенька, здорова та дуже смачна.
 
Про підсумки цьогорічного врожаю ми дізнаємось уже згодом. Проте, аналізуючи попередні роки, фермер розраховує на прибавку від використання Azoter F не менше ніж у 2-3 тони на гектар врожаю.
 
Фермерське господарство Шегедин – одні з найперших наших клієнтів, з яким співпрацюємо майже 10 років. Завжди підтримуємо дружні відносини з нашими клієнтами і приїжджаємо, щоб особисто проконтролювати дієвість біопрепаратів Azoter. Бо ми не просто продаємо добрива, а ще й турбуємось про результати та супроводжуємо клієнтів аж до збору врожаю.
 
Спробуйте і ви біопрепарати серії Azoter та переконайтесь у їх ефективності на власному досвіді!

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: