Відгук про Азотер. Вирощування соняшника, ріпака та кукурудзи

Поділитись:
В рамках перевірки результатів дії нашого біопрепарату ми відвідали ще одного постійного клієнта – Фермерське Господарство Західний Буг. Уже п’ятий рік там вирощують соняшник, ріпак та кукурудзу з біопрепаратами Azoter.

Власник Микола Юнак уже давно переконався у їх ефективності. Він завжди обирає саме наші біопрепарати, оскільки вони надійні, якісні та економічні.

Разом з управляючим агропідприємства Ігорем Петровичем ми перевірили ефективність препарату і на полі. Він теж позитивно відгукнувся про наш біопрепарат та одразу відмітив його важливу особливість – стійкість під час посухи. Цього літа була велика спека, аж до 32 градусів, проте кукурудза з біопрепаратами Azoter стійко все витримала. На відмінну від тієї, що росла без використання добрив.

Умови для вирощування рослин непрості, оскільки на ділянці агропідприємства переважно супіщаний грунт. Тому, аби спростити собі життя, декілька років назад вони придбали у нас ще й глибокорозпушувач.

Про врожай ми дізнаємось уже згодом. Але зважаючи, що майже на кожному стеблі кукурудзи уже по два сформованих качани, то результати врожаю з використанням Azoter F точно приємно здивують.

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: