Семінар „Нові методи покращення родючості ґрунтів в умовах Волинської області”

Поділитись:

7 лютого 2014р. у м.Луцьку в приміщенні Волинської філії ДУ «Інститут охорони родючості грунтів України» відбувся семінар на тему „Нові методи покращення родючості ґрунтів в умовах Волинської області”, де у робочій атмосфері разом з науковцями області та керівниками обласних та районних підрозділів департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації були представлені до уваги провідних агроспеціалістів регіону також і наші напрацювання на різних грунтах та при різних системах додаткового живлення рослин.

На численних прикладах виробничого застосування та нових досліджень науково-дослідних установ України та Республіки Білорусь, які проводились у 2011-13роках, підтверджено ефективність використання наших біопрепаратів. Доповідачі особливо виокремили питання відновлення родючості землі, отримання екологічно чистої продукції і при тому зменшення споживання мінеральних добрив і як наслідок , зменшення собівартості сільськогосподарської продукції.

Звіт про використання Азотер Ф в умовах Білорусі. Картопля.

Звіт про використання Азотер Ф в умовах Білорусі. Ячмінь.

Звіт про використання Азотер Ф в умовах Білорусі. Кукурудза

Комерційна стратегія ТзОВ «Азотер Україна» базується на побудові довготривалих партнерських відносин , а наша мета – дати господарствам впевненість у завтрашньому дні та забезпечити високими врожаями завдяки біопрепаратам серії «Azoter®».

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: