Найкращі добрива для кукурудзи у сезоні 2023

Поділитись:

Кукурудза – це одна з найпоширеніших рослин у світі, яка вирощується для використання не тільки у їжі, а і для тваринних кормів, технічного використання. Однак, щоб отримати максимальну врожайність кукурудзи, потрібно використовувати сучасні ефективні методи вирощування та добрива. Одним з найбільш ефективних добрив для кукурудзи є біодобрива Азотер.

Біодобрива Азотер є відмінним вибором для вирощування кукурудзи, оскільки бактерії біопрепарату Азотер після внесення в ґрунт виробляють достатню кількість азоту, фосфору та фітогормонів росту, а також запобігають розвитку фузаріозної гнилі. Препарат містить в собі гриб Trihoderma atroviridae, який знищує спори Fusarium, Pythium  в ґрунті. Це дозволяє покращити ростові характеристики рослини, збільшити врожайність та захистити вашу продукцію.

Основною особливістю та перевагою застосування біопрепаратів Азотер є низькі норми витрат, невисока вартість, фунгіцидні властивості та відновлення природної родючості ґрунту.

Також біодобрива Азотер допомагають рослинам реалізовувати свій біологічний та генетичний потенціал у складних природно-кліматичних умовах. Посіви стають більш стійкими до засухи та інших стресових ситуацій.

З досвідом використання наших біопрепаратів у вирощуванні кукурудзи ви можете ознайомитись на нашому сайті:
https://azoter-ukraine.com.ua/experience/kukurudza/

А також переглянути відгук від аграріїв України:
https://azoter-ukraine.com.ua/vidguk-pro-azoter-sonyashnyk-ripak-kukurudza/

Отримати консультацію щодо застосування наших біодобрив, дізнатись їх ціну ви можете за телефоном +38 (067) 332-22-99. Замовляйте та отримуйте високий врожай у сезоні 2023.

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: