Ріпак

Рекомендована система живлення на основі використання біо-добрив "Азотер" для вирощування ріпака

При використанні Біопрепаратів Азотер®, система удобрення на запланований урожай 45-50 ц озимого ріпаку,  без врахування природного фону , виглядає таким чином:

Подальший контроль здійснюється по стану листа, внесення мікроелементів та захист відповідно до особливостей грунту та гібриду. Потрібно розуміти , що дія Азотеру® буде трохи відрізнятись від весняного внесення тому, що частина напрацьованого азоту(30 кг) піде на поживу целюлозо-руйнуючим бактеріям, також певна частина мікроорганізмів не переживе зиму. Тому загальна кількість поживних речовин мобілізованих мікроорганізмами біопрепарату Азотер (у діючих речовинах) становитиме : азоту доступного рослині буде  коливатися в межах 90-110 кг/га, фосфору біля 60 кг/га, калію 20-30 кг/га.

Окремо слід відмітити, що дія біофунгицидів Trichoderma Harsianum та Coniothyrium millitans  розпочнеться відразу після внесення  в грунт , що дозволить зформувати поживне та біологічно безпечне середовище для озимої культури. Бактерії та гриби , що входять до складу біопрепаратів Азотер є ефективними проти багатьох фітопатогенів: Erwinia, Fusarium, Rhizoctonia, Botrytis, Pythium, Verticillium, Phytophtora, Ascohyta, Ophyobolus, Cercosporella та багато інших.

! Дані системи живлення є орієнтовними. Для отримання актуальної інформації та підбору системи живлення, яка найкраще підійде під ваше поле телефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними на нашому сайті.

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: