Капуста

Рекомендована система живлення на основі використання біо-добрив "Азотер" для вирощування капусти

ЕКОНОМІЧНА ТА БІОЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ОРГАНІЧНОГО ФЕРМЕНТОВАНОГО ДОБРИВА ТА МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ПРЕПАРАТУ В ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ КАПУСТИ БІЛОГОЛОВОЇ

Наведено результати дослідження економічної та біоенергетичної ефективності застосування органічного ферментованого добрива та мікробіологічного препарату Азотер при вирощуванні капусти білоголової. Встановлено, що найбільш доцільним як в економічному, так і енергетичному аспекті було застосування 5т/га ферментованого добрива в комплексі з мікробіологічним препаратом, при цьому рівень рентабельності становив 51,0%, а коефіцієнт біоенергетичної ефективності – 4,51 одиниці.

! Дані системи живлення є орієнтовними. Для отримання актуальної інформації та підбору системи живлення, яка найкраще підійде під ваше поле телефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними на нашому сайті.

Досвід використання біо-добрив "Азотер" для вирощування капусти.

Урожай 2013

Поліська дослідна станція Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н. Соколовського»

Визначення оптимальної системи живлення, вплив мікробіологічного препарату Азотер на врожай головок капусти, сорт «Славія»

Урожай 2016

ФГ Василя Стасюка, с. Підгайці, Волинська обл.

На весні 2016р. ТОВ «Азотер Україна» м. Луцьк та ФГ Василя Стасюка, с. Підгайці, Волинська обл. , продовжили виробничі дослідження Біопрепарату «Aзотер Ф» при вирощуванні капуст, білокачанної гібриду «Перлина F1», фірми «Наско”», Україна , Перлина F1 – Пізньостиглий гібрид капусти, від висадки розсади до дозрівання 125-135 днів та гібриду пекінської капусти Білко F1 селекція Bejo (Бейо), Голландія. Рання, високопродуктивна пекінська капуста. Період вегітації – 62-72 дні.

Оскільки протягом попередніх двох років господарник переконався в надзвичайній ефективності використання Біопрепарату «Aзотер Ф» на всіх культурах, що вирощуються, у 2016р. площі були оброблені на 100% тому маємо інформацію про валовий врожай.

Варіанти випробуванньУрожай, т/гаВартість живлення, грн/га
Капуста білокачанна

«Перлина F1»
1206150
Капуста пекінська

«Білко F1»
1005910

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: