Свято Переджнив’я – День поля “Дяка Богу за врожай”

Поділитись:

10 липня 2013 року ТзОВ “Азотер Україна» взяло участь в Святі Переджнив’я – Дні поля “Дяка Богу за врожай”, організованого на території ТзОВ «П’ятидні» Володимир-Волинського району (с.Колона Іваничівського району).

Участь у дійстві, під час якого також було проведено нараду-семінар з питань організації проведення жнив 2013 року, взяли голова облдержадміністрації Борис Клімчук та облради Володимир Войтович, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представники сільськогосподарських підприємств краю, провідні фахівці аграрного сектора, представники агробізнесу, а також делегація польських аграріїв. Керівник сільськогосппідприємства Валерій Діброва запросив гостей оглянути поля з посівами кукурудзи, цукрових буряків, сої та ріпаку.

Представники ТзОВ “Азотер Україна» ознайомили присутніх з економічними та екологічними перевагами нових систем живлення сільськогосподарських культур на базі біопрепаратів “Азотер”. Та провели консультації щодо підбору видів добрив, звернули увагу на актуальні з осені технології вирощування озимих культур на базі використання органічного добрива з фунгіцидною дією “Азотер СЦ”.

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: