У зв’язку з коливанням цін на мінеральні добрива та зниженням вартості врожаю, виробники сільськогосподарської продукції при плануванні посівів у 2024 році стикаються з нагальною потребою у впровадженні нових рішень для збільшення прибутковості та мінімізації ризиків. На нашу думку, оптимальним рішенням є оптимізація вартості внесення добрив.
Ґрунтуючись на досвіді двох попередніх років (2022-2023) та проведених досліджень, ми розробили рекомендації щодо систем живлення рослин з використанням біопрепаратів Азотер, які зосереджені на забезпеченні оптимальних кількостей добрив для рослин, високої врожайності та прибутковості.
Кукурудза:
Для отримання врожаю у 100-130 ц/га рекомендуємо використовувати 150-200 кг “Карбаміду (N46)” разом з 10 л “Азотер Ф”.
Соняшник:
Для досягнення врожаю у 35-45 ц/га рекомендуємо внести 100-150 кг “Карбаміду (N46)” разом з 10 л “Азотер СЦ” та ” Азотер Ф”.
Соя:
На стадії посіву рекомендуємо використовувати 10 л “Азотер СЦ” та ” Азотер Ф”. Також, за необхідності та враховуючи агрофон, варто провести 1-2 підживлення по листу 5-10 кг “Карбаміду (N46) “.
Цукровий буряк:
Для отримання врожайності близько 600 ц/га радимо мінімальну систему живлення, яка включає осіннє внесення 200 кг (Калійхлор 60%), 200 кг “Карбаміду (N46)” та 10 л “Азотер Ф”.
Застосування таких систем живлення дозволяє оптимізувати витрати на добрива, збільшуючи врожайність та забезпечуючи рослини всіма необхідними поживними речовинами для здорового росту. Та основне – дотримуючись цих простих рекомендацій, ви однозначно збільшите прибутковість вашого господарства не лише підвищенням врожайності, але й з фінансової точки зору, мінімізувавши вплив коливань цін на мінеральні добрива в системі загальних витрат з вирощування сільськогосподарської продукції.
Проте пам’ятайте, наведені нами системи живлення є орієнтовними. Для отримання актуальної інформації та підбору системи живлення, яка найкраще підійде під ваше поле, телефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними нижче.