Біопрепарати «Азотер®» для органічного землеробства

Поділитись:

4 липня 2017 года на базі ПП «Агроекологія»  відбувся День органічного поля.

ПП «Агроекологія» – це одне з найбільших в Україні підприємств органічного землеробства,  що вже 40 років займається виробництвом органічної продукції.

Місце проведення: с. Покровське, Шишацький район, Полтавська область

День органічного поля – це унікальний захід, на якому учасники можуть ознайомитися з найбільш успішними системами та технологіями органічного землеробства; секретами отримання високоякісного врожаю; сортами культур, які вирощує господарство; біопрепаратами, технікою, що допомагає «Агроекології»  здобувати високі показники врожайності.

Програма  Дня органічного поля включила демонстрацію  полів з такими культурами, як; пшениця, кукурудза, соя, соняшник та інші,  в тому числі такі, що вирощуються  за допомогою біопрепаратів: «Азотер Ф®»,  «Азотер СЦ®», «Азорхіз®», які пройшли сертифікацію українсько-швейцарським підприємством  «ОРГАНІК СДАНДАРТ», що акредитоване міжнародною організацією IOAS відповідно до стандартів серії ISO/IEC 170-65.

Під час проведення Дня органічного  поля директор «Азотер Україна»  Віктор Матрунчик ознайомив гостей з досвідом успішної співпраці з ПП «Агроекологія»  та іншими господарствами, що працюють в галузі органічного землеробства і подякував організаторам за запрошення на цей корисний захід.

Замовлення

Заповніть будь ласка інформацію у формі та очікуйте на дзвінок від нашого менеджера

Оберіть будь ласка, що саме ви хочете придбати: